Sünnet pijama takımı nasıl olmalı?

Sünnet pijama takımı nasıl olmalı?

Sünnet kıyafetlerinden sonra en önemli konulardan biri de sünnet pijamasıdır. Çocuğunuzun rahat edebileceği, kendinizi özel hissedebileceği ve en önemlisi rahatlık sağlayan pijamalar ile sizlerin hizmetinizdeyiz. 

Sünnet Pijaması Nedir? 

Sünnet pijama takımı nasıl olmalı diyen aileler , Sünnet pijamaları genelde rahat ve hafif kumaştan üretilen, alt pijamanın beli lastikli kolayca giyilip çıkarabilen, üstü kuşaklı, diz vermeyen, sarkma yapmayan kumaştan üretilmiş olmalıdır.

Firmalar üretimde, dikişinden ipliğine kumaşına kadar tamamen kaliteli malzemeler kullanmakta ve çocuğun konforunu sağlayabilen malzemeleri tercih etmektedir. Bu konuda çocuğun sağlığı ve konforu öncelik olduğu için kesinlikle kaliteden ödün vermemektedir.

Sünnet Pijaması Çeşitleri Nelerdir? 

İki parçadan oluşan pijama takımları üst kısmı belden bağlamalı kuşaklı röpteşanbır modeli ile, çocuğunuzun kolayca giyip çıkarabileceği bir modeldir. Ayrıca çocuğun pijamalarla şık görünmesini sağlayan yaka modeli ceket yakasıyla modern ve tarz bir görünüm sağlar. Alt kısmı ise belden lastikli, yüksek bel, ağ kısmı rahat edilecek şeklinde tasarlanmıştır. Pijama takımı seçerken, sünnet bölgesinin rahat olmasına özellikle dikkat edilerek beden seçilmelidir. Tene ve bedene yapışmayacak şekilde kalıplanmış olan sünnet pijamaları, nefes alan dokusu sayesinde terlemeyi önler. Genelde açık renkler tercih edildiği için, beyaz ve mavi çeşitleri sizin için yeterli olacaktır. Rahat kalıp oldukları için gözünüze büyük gelebilir. Fakat çocuğunuzun konforu için dar kalıp pijama tercih etmemek gerekir. Dilerseniz isme özel sırt kısmı yaldızlı iplikten desenli nakışlı modeller de mevcuttur. sünnet pijamasına Kişiye özel isim yazdırılabilmektedir. Günümüzde çocukların bu özel gününde, kendilerini özel hissettirecek ve moral verecek detaylar, onları mutlu etmek için ebeveynleri tarafından tercih edilmektedir. 

Kullanma Talimatı

Kaşındırmayan kumaştan dikilen pijamalar, düşük ısıda kolayca yıkanabilir. Makine de yıkamaya uygundur. Dikişleri sağlamdır, ayrıca batma kaşınma yapmayacak şekilde dikilmiştir. Ütüyü uzun süre muhafaza eden pijama takımları içinde çocuğunuz çok şık görünecektir. Dilerseniz düşük ısıda yıkadıktan sonra yine düşük ısıda ütüleme yaparak ilk günkü görünümde muhafaza edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir