Ertuğrul Taşlı Şehzade Padişah Sünnet Takımı

Ertuğrul Taşlı Şehzade Padişah Sünnet Takımı

Ertuğrul Taşlı Şehzade Padişah Sünnet Takımı

Sünnet Müslüman erkekler için yapılması gereken bir tedavi şeklidir. Psikolojik olarak ve dinen sünnetin yapılması uygun görülen zaman dilimi çocukluk dönemidir. Ülkemizde sünnet bir şölen gibi kutlanmaktadır. Aileler düğün diye anılan sünnet törenine günlerce hazırlanmaktadır. Özellikle sünnet düğünün kahramanı çocuklar sünnete en özenle hazırlanan olmuştur. Bu törenlerde sünnet olacak çocuklar için son derece güzel şehzade temalı olan takımlar bulunuyor.

Sünnet Kıyafeti Seçimi

Sünnet düğününde törenin kahramanı sünnet olacak olan çocuktur. Çocuk özenle hazırlanır. Geçmişten günümüze sünnet çocuğuna özel çok güzel kıyafetler üretilmektedir. Ertuğrul taşlı şehzade padişah sünnet takımı sünnet çocuklarına özel kıyafetler üretmektedir. Sünnet çocuğunun düğün konsepti genelde padişah, şehzade sünnet kıyafetleri benzeri olmaktadır. Çocuk padişah kıyafeti gibi giyinmektedir. Sünnet çocuğu sarayların prensi şehzade gibi görkemli giydirilerek sünnete hazırlanır.

Sünnet Kıyafetinin Parçaları

Sünnet törenine bir yıldız gibi parlaması için özenle hazırlanan çocuk için birçok özel tasarlanmış sünnet çocuğu kıyafeti bulunmaktadır. Ertuğrul taşlı şehzade padişah sünnet takımı çocuklarınızın ve sizin en çok özenle hazırlandığı bu günde çocuğunuz için en güzel kıyafetleri tasarlamaktadır. Sünnet kıyafetlerinin en vazgeçilmezi pelerindir kuşkusuz. Düğün salonuna giren sünnet çocuğunu daha da havalı gösteren çocuğun da kendini daha da güzel ve özenli olmasını sağlayan pelerin sünnet kıyafetlerinin olmazsa olmazıdır. Sünnet kıyafetleri prensinizin en özel gününde kaftan giymesini tasarlayarak oluşturulmuştur. Ayrıca sünnet padişahının şapkası olmazsa olmaz. Bir şehzade kıyafetinin en önemli parçası çarıktır elbette. Sünnet kıyafetinin tamamlayıcısı asa ya da kılıç ise sünnet çocuklarının en çok hayran olup ellerinden bırakmadıkları parçalardır. Tabi ki bu parçalar plastik olup tamamen oyuncak amaçlıdır. Yine de üç yaş altı çocukların sünnet konseptinde bu parçalar çocuğun eline yalnızken verilememelidir.

Sünnet Kıyafetlerini Nasıl Temin Edebilirsiniz?

Ertuğrul taşlı şehzade sünnet takımı tasarladığı sünnet kıyafetlerinin çoğu parçasını el işçiliği ile göz kamaştıracak güzellikte hazırlamaktadır. Çocuğunuzun en özel gününe hazırlanırken mutlaka tercih etmeniz gereken bir işletmedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir