Cihangir Prens Pelerinli Sünnet Kıyafeti

Cihangir Prens Pelerinli Sünnet Kıyafeti

Cihangir Prens Pelerinli Sünnet Kıyafeti

Cihangir prens pelerinli sünnet kıyafeti annelerin oğulları için en fazla tercih ettikleri sünnet kıyafetleridir. Annelerin oğlanlarını prensleri olarak görmeleri nedeni ile sünnetlerinde bu giysiyi tercih ederler. Bu sayede oğulları bir prens görünümüne kavuşmuş olur. Kıyafet her türlü ihtiyacın düşünülerek hazırlandığı bir kıyafet türüdür. Özellikle set halinde almanız durumunda başka herhangi bir ürün almanıza gerek kalmaz. Üstelik sizin ihtiyaç duyacağınız her şeyin düşünülmesi nedeni ile sizin de rahat etmenizi sağlayacak bir üründür. Ürün set halinde bulunur. Setin içerisi yedi ya da sekiz üründen oluşur. Sonuçta ise harika bir görünüm elde edilmiş olur.

Sette Neler Bulunur?

Cihangir prens pelerinli sünnet kıyafeti toplamda dokuz parça üründen oluşan bir settir. Setin içerisinde bir sünnet çocuğunda kesinlikle olması gereken pelerin bulunur. Omzuna asacağınız bir adet maşallah yazısı bulunur. Çocuğunuzun boynuna tam olarak ayarlayabileceğiniz papyon bulunur. Bel kısmı için bir adet kuşak bulunur. Çocuğunuzun üzerine tam olarak oturan bir adet yelek bulunur. Çocuğunuzun beline göre bulunan bir adet pantolon bulunur. Hem sünnet düğünü sırasında hem de sünnet sırasında rahatlıkla giyebileceği bir gömlek bulunur. Çocuğunuzun kafasına tam olarak oturan bir adet şapka bulunur. Çocuğunuzun elinde olmazsa olmazı bir adette asa bulunur. Eğer set içerisine hançer eklemek isterseniz o zaman ekten bir ücret ödemeniz gerekir.

Doğru Yerdesiniz

Cihangir prens pelerinli sünnet kıyafeti her annenin çocuğuna giydirmek istediği bir giysidir. Set halinde alma imkânınızın olduğu gibi tek parça halinde alma durumunuz da vardır. İstediğiniz rengi seçebilirsiniz. Tüm bunları en doğru adreste yerine getirmek için yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmenizdir. Kaliteli ürünleri en uygun fiyata ve herhangi bir sorun yaşamadan alma imkânına sahip olursunuz. Çocuğunuzun ölçülerini alarak siteye bildirmeniz durumunda gelen ürünlerin her biri çocuğunuzun üzerine tam olarak olan ürünlerdir. Ürün genellikle krem renginde üretilen ve bu renkte tercih edilen bir üründür. Set içerisinde sadece çocuğunuza uygun olan ayakkabıları bulunmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir