Bebek Kaftan Sadrazam Şehzade Sünnet Kıyafeti

Bebek Kaftan Sadrazam Şehzade Sünnet Kıyafeti

Bebek Kaftan Sadrazam Şehzade Sünnet Kıyafeti

Bebek kaftan sadrazam şehzade sünnet kıyafeti tam da küçük sadrazamlarınıza yakışır bir üründür. Günümüzde bebeklerin daha fazla sünnet ettirilmesi nedeni ile tercih edilen bir üründür. Ürün aynı zaman da bebek mevlitlerinde de tercih edilen bir giysi türüdür. Set halinde gönderilen bir üründür. Bebeğinizin ve sizin rahat etmeniz için her türlü ayrıntı düşünülerek elde edilmiş bir giysi türüdür. Bebek için zararlı olan herhangi bir ürünün bulunmaması nedeni ile çok tercih edilen bir üründür. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün türüdür.

Sünnet Kıyafeti Setinde Neler Bulunur?

Bebek kaftan sadrazam şehzade sünnet kıyafeti toplamda yedi parçadan oluşan bir set ile gönderilir. Set içerisinde bebeğinize uygun olarak üretilmiş olan bir adet kaftan kıyafeti bulunur. Bebeğinizin ayak numarasına uygun olarak gönderilen bir adet ponponlu çarık bulunur. Bebeğinizin ölçülerine uygun olarak üretilmiş olan bir adet şalvar bulunur. Bebeğinizin kafasına tam olarak oturan ve düşme durumunun olmadığı bir adet şapka bulunur. Bebeğinizin hem sünnet düğününde giyebileceği hem de sonrasında gecelik olarak kullanabileceği bir adet gömlek bulunur. Bebeğinizin beline uygun olarak gönderilen bir adette kuşak bulunur. Aynı zaman da set ile uyum içerisinde olan ve plastikten yapılmış bir adet kılıç bulunur. Bunların yanı sıra ek bir ürün istemeniz durumunda ekten ücret ödemeniz gerekir.

Doğru Ürünler İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Bebek kaftan sadrazam şehzade sünnet kıyafetleri çocuğunuzun üzerine tam olarak oturmalıdır. Aksi halde kötü bir görünümün meydana gelmesine neden olur. Bunun için ise sizin yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Öncelikle sitemizi ziyaret ederek en doğru kıyafeti tercih etmelisiniz. Bebeğinize uygun dikimi yerine getirmemiz için ise bebeğinizin ölçülerini doğru bir şekilde almanız gerekir. Bu sayede bebeğinize tam olan bir takım elde etmiş olursunuz. İşte yapmanız gerekenler bu kadar kolay sonrasında ise size sadece eğlenmek kalır. Herhangi bir sorun yaşamadan hem sadrazamınız hem de siz güzel bir düğün geçirip gönlünüzce de eğlenebilirsiniz.

2 Comments

  1. Çok güzel kıyafetler çok beğendim her yaşa uygun beden olması çok iyi. sahibi çok ilgi alakalı sünnetle ilgili aradığım herşeyi bulabildim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir