Bebek Kaftan Alparslan Şehzade Sünnet Kıyafeti

Bebek Kaftan Alparslan Şehzade Sünnet Kıyafeti

Bebek Kaftan Alparslan Şehzade Sünnet Kıyafeti

Bebek kaftan Alparslan şehzade sünnet kıyafeti son zamanların en çok tercih edilen ürünüdür. Bebekler için dikilen ürünler özel olarak üretilir. Bir set halinde gönderilir. Bebeğinizin ölçülerini göndermeniz durumunda tam olarak üzerine olan bir sünnet kıyafeti elde edilmiş olur. Oldukça kaliteli bir üründür. Aylık ya da yaşında bütün bebeklere yapılabilen bir üründür. Bebeğinizin içerisinde rahat etmesi için hazırlanmıştır. Son zamanlarda bebeklerin daha fazla sünnet ettirilmeye başlaması nedeni ile tercih edilen ürünler arasında bulunur. Set halinde alımın gerçekleştiği gibi aynı zaman da tek tek olacak şekilde de alımlar yerine getirilir. Bu sayede ihtiyacınız olan ürüne kavuşmuş olursunuz.

Bebek Kaftan Seti Nelerdir?

Bebek kaftan Alparslan şehzade sünnet kıyafeti sekiz parça üründen oluşan bir settir. Setin içerisinde bebeğinize uygun olan bir kaftan bulunur. Bebeğinizin içinde rahat edebileceği ve tam olan bir şalvarı yer alır. Hem sünnet sırasında hem de eğlence sırasında giydirilebilmesi için özel olarak üretilmiş uzun gömlek bulunur. Bebeğinizin ayağına uygun çarığı bulunur. Tam bebeğinizin kafasına göre olan ve düşmeyen şapka bulunur. Plastik malzemeden üretilmiş olan bebeğinizin üzerinde büyük durmayan, rahatsız bir duruma neden olmaya hançer bulunur. Sünnet kıyafetleri Set içerisinde bu malzemelerin hepsi eksiksiz olarak size teslim edilir.

En Doğru Bebek Sünnet Kıyafeti Nereden Bulunur?

Bebek kaftan Alparslan şehzade sünnet kıyafeti aranan ürünler arasında bulunur. Nereden bulacağınızı bilmiyorsanız ve kalitesinden emin olamıyorsanız o zaman sitemizi ziyaret ederek doğru Şehzade sünnet kıyafetlerini bulabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri sitemizde gördüğünüz şekilde sizlere teslim edilir. Sizin yapmanız gereken tek işlem rengini seçmek ve bebeğinizin ölçülerini alarak bize göndermektir. Bu sayede bebeğinize tam olan ve rahatlıkla giydirebileceğiniz bir sünnet kıyafetine ulaşmış olursunuz. Ayrıca asa da istemeniz durumunda yapmanız gereken tek işlem bunu sitemize bildirmenizdir. Bu sayede ekten bir ücret ödeyerek set içerisine asayı da eklemiş olursunuz. İstediğiniz şekilde bebeğinizi giydirmenin keyfini çıkarma imkânına sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir